אוסמוזה הפוכה

אחת הפעולות החשובות שיש לבצע לצורך שמירה על תחזוקה שוטפת של החלונות היא ניקוי חלונות. החלונות הם מרכיב חשוב בבתים פרטיים, בחנויות או בבנייני משרדים. בשנים האחרונות, עם התפתחות הטכנולוגיה בכל תחום, חברות ניקיון משתמשות בשיטת אוסמוזה הפוכה כדי לנקות את החלונות בדרך הטובה ביותר. למעשה, מדובר במכונה משוכללת הפועלת על פי תהליך כימיקלי: האוסמוזה ההפוכה היא הליך שבו תמיסה או נוזלים עוברים דרך מסנן אשר מבצע לכידה של המומס בצד אחד כדי להעביר מומס טהור מן הצד השני.

יתרונות אוסמוזה הפוכה

כיום נהוג להשתמש במכונה הגורמת לתהליך של אוסמוזה הפוכה. השיטה יעילה לניקוי חלונות בגובה של עד 5 קומות, וכדי לנקות חלונות בגובה רב יותר יש צורך להשתמש בבמת הרמה. למערכת זו כמה יתרונות משמעותיים:

  • מנקה ביעילות – דרך הפעולה של המערכת ייחודית לניקוי יעיל של החלונות. מערכת זו כוללת מוט ארוך המזרים את המים אל החלונות. המוט כולל מברשות איכותיות ומסייע בניקוי יסודי של החלונות והמסגרות התומכות בהן ובלחימה בלכלוך קשה במיוחד.
  • ניקוי בטיחותי – מערכת האוסמוזה ההפוכה מאפשרת לעובדים לנקות חלונות הממוקמים בגובה רב מבלי להסתכן. העובדים עומדים בבטחה על הקרקע, ובעזרת המוט הארוך של המערכת הם מסוגלים להגיע אל החלון ולנקות אותו היטב. המערכת פותרת את העובד מטיפוס על החלונות בעזרת חבלים, הנחשב לבטיחותי הרבה פחות.
  • ניקוי מהיר – ניקוי חלונות בשיטת אוסמוזה הפוכה הוא לניקוי מהיר. המערכת מאפשרת הזרמת מים תמידית ובכך מסייעת לעובדים לנקות את החלון במהירות ולחסוך זמן יקר.

גרין ווש – לנקות את החלונות

גרין ווש היא חברה המספקת שירותי ניקיון לכל דורש – בין אם מדובר באדם פרטי ובין אם מדובר בניקוי חלונות לבתי עסק כמו משרדים, אולמות אירועים או חדרי לובי. החברה דואגת לתת מענה איכותי, תוך שהיא פועלת בשקיפות מלאה כלפי הלקוח ומעניקה לו יחס אישי. אם אתם זקוקים לניקוי חלונות, העובדים המסורים של גרין ווש ידאגו להבריק את החלונות שלכם תוך שימוש בכלים טכנולוגיים משוכללים. החברה מספקת שירותים נוספים, מעבר לניקוי חלונות, כמו ניקוי וקרצוף שטיחים, ניקוי בתים לאחר שיפוץ, ניקיון משרדים ועמדות עובדים או פוליש והברקת רצפות.

להצעת מחיר אטרקטיבית

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני