חברת אחזקה

כמו כל דבר בחיים, גם מבנה מגורים או משרדים זקוק לתחזוקה מתמדת. יש צורך לשמור על מערכות חשמל ומים תקינות, לדאוג שלא יהיו סתימות בביוב ולנקות את החדרים במבנה. לשם כך, זקוק המבנה לשירותי חברת אחזקה טובים כדי להמשיך ולהכיל את הפעילות היום יומית התמידית הרוחשת בתוכו. עובדי חברת האחזקה ממלאים תפקידים שונים במטרה לתרום לתקינותו של המבנה.

תפקידי חברת אחזקה

לחברת האחזקה תפקידים רבים, והיא מספקת שירותים בכל הקשור לניקיון ולשמירה על תקינותו של המבנה. אלה כמה מבין התפקידים הבולטים:

  • ניקיון בתים – מרבית האנשים אוהבים לנקות את דירתם בעצמם, אך לעתים הם זקוקים לעזרתם של מקצוענים. למשל, אם במשפחה מרובת ילדים שאינה יכולה להשתלט על הסדר והניקיון בביתה בעצמה, או בית גדול שלא ניתן לנקות באופן עצמאי, והוא זקוק לניקיון יסודי אחת לחצי שנה לפחות.
  • ניקיון משרדים – חברת אחזקה מבוקשת על פי רוב בקרב משרדי החברות השונות. משרדים גדולים משמשים את העובדים מדי יום ביומו, והם נוטים להתלכלך מהר. בעוד החברות הקטנות מסתפקות בניקוי משרדים אחת לשבוע, בחברות הגדולות קיימת דרישה למנקה בכל סוף יום. על המנקים לדעת לנקות את עמדות העובדים במיומנות, מבלי לפגוע במחשב האישי או בטפסים חשובים המונחים על השולחן.
  • ניקיון שלאחר שיפוץ – שיפוץ הבית או המשרד חשוב וחיוני לתחזוקת המבנה. מדי תקופה יש צורך להוסיף חדר או להחליף את הריצוף. עם זאת, לאחר שהשיפוצניקים עוזבים עדיין נשאר לכלוך על הרצפה והקירות, ויש צורך בשירותי חברת ניקיון מקצועית כדי להסירו. המנקים משתמשים בכלים כמו שפכטל או סכין מיוחדת כדי להסיר את הצבע מהקירות או הטיט מבלי לפגוע בצבע המקורי של הקיר או בדוגמת הריצוף.

גרין ווש – שומרים על הניקיון

חברת אחזקה טובה נמדדת במקצועיות וביחס האדיב שהיא מעניקה ללקוחותיה. כזו היא גרין ווש, חברה שהוקמה במטרה לספק שירות אמין ואיכותי. גרין ווש מעסיקה עובדים מנוסים המעניקים לכם שירותים מגוונים. אם צבע הרצפה שלכם דהה, למשל, תוכלו להזמין שירותי פוליש ולקבל רצפה בוהקת תוך זמן קצר. כמו כן, להסרת כתמים עקשניים במיוחד משתמשים עובדי החברה בטכנולוגיה משוכללת כדוגמת מכונת שטיפה הפועלת בלחץ מים חמים ומסירה כל לכלוך קשה.

להצעת מחיר אטרקטיבית

להצעת מחיר אטרקטיבית

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני